MERAK ETTİKLERİNİZ


Okulumuz 07.30-17.45 saatleri arasında açıktır. Cumartesi ve Pazar günleri dışında 5 iş günü eğitim yapılır.

Sabah kahvaltısı 08.30-09.30 saatleri arasındadır. Öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı vardır.

Servis evden okula, okuldan eve yapılır. Öğrenci hiçbir şekilde sisteme kayıtlı olmayan başka bir adrese ve okul tarafından tanınmayan şahıslara teslim edilmez. Servis araçlarında görevli personel ve çocuk emniyet kemeri bulunur. Servis ücreti okul ücretinden bağımsızdır.

Uyum dönemi 1 aydır. Bu sürenin ilk haftasında veli desteği gereklidir. Günde yarım saat ile başlayıp birinci haftanın sonuna kadar süre yarımşar saat arttırılarak hafta tamamlanır. İkinci hafta öğrenci ailesi olmaksızın devam eder.

Hasta çocuklar okula kabul edilmezler. Eğer öğrenci okulda hastalanırsa ayrı bir bölüme alınarak ailesine haber verilir.

Okulumuz hafta sonu, resmi tatillerde ve yarıyıl tatilinde 1 hafta tatile girer. Yaz ayında YAZ OKULU programı 1 ay uygulanır.

Okula devam etmesinde sakınca olmadığını gösteren sağlık raporu, aşı karnesi, nüfus cüzdanı örneği ve vesikalık fotoğraf istenir. Ayrıca okula ait bilgi formları doldurulur.

Ödemeler her ayın 5. gününe kadar yapılır. Ücret artışı Ocak ayında belirlenir. Hastalık vb durumlarda yapılan devamsızlıklarda ücretten kesinti yapılmaz. Aylık ücrete sair giderler hariç tüm eğitim ve yemek giderleri dahildir.

Yılda iki kez yapılan ve tüm öğretmenlerin velilerle görüştüğü genel toplantıları dışında randevu sistemiyle günün müsait her saatinde öğretmenlerle görüşebilirsiniz.

Havaların elverdiği sürece, orman seansları kesintisiz olarak haftada en az 1 gün, 2 saat yapılmaktadır. Bahçemiz de hava koşullarına bağlı olarak öğrencilerin kullanımına her zaman açıktır. Konuları destekleyici eğitsel ve eğlenceye yönelik çevre gezileri de belirli aralıklarla yapılmaktadır.

Öğrencilerin özgüvenlerini kazanmalarına destek olarak onların kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olmalarını sağlamak amacıyla sevgiye dayalı tutarlı bir disiplin sistemi uygulanır.

Merak ettiğiniz farklı bir konu var ise bize aşağıdaki form aracılığıyla yazabilirsiniz.