4 YAŞ EĞİTİM PROGRAMI

4 YAŞ EĞİTİM PROGRAMI

Eğitim programı; haftanın her günü farklı bir branş dersi ile enerji dolu başlamaktadır. Branş dersleri haftada farklı saatlerde olmak üzere eğlenceli bilim, bale, psikolog eşliğinde rehberlik dersi, robotik kodlama, satranç, müzik vb. uygulamalarla haftanın belirli günlerine dağılmış olarak devam etmektedir.

Okul öncesinde değerler eğitiminin önemi büyüktür. Haftada 2 saat verilen değerler eğitimiyle çocuklar görgü ve nezaket kurallarının farkına varmakta ve çevrelerine farkındalık oluşturmaktadırlar. Program akışında sanat, Türkçe, müzik, oyun ve hafıza kartları etkinliğiyle çocukların her beceride kendilerinin farkına varmalarını ve tanımalarını sağlamaktayız.

Etkinlikler ile çocukları gözlemleyerek onların gelişim aşamalarını izlemekteyiz.

Günlük MEB'e bağlı plan uygulaması yapılmaktadır ve planlar çağdaş eğitim modeline paralel gitmektedir.

Tiyatro ve drama dersleri çocukların doğaçlama yeteneklerinin gelişmesine ve sözel-dilsel yönden desteklenmelerinde olanak sağlamak için haftada 1 saat programda yer almaktadır.

3D Puzzle haftalık programımızda 1 saat yer almaktadır. Çocukların gelişim ve dikkat seviyelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Zeka durağan değil her an tekrar ve çalışmalarla desteklenmesi gereken yapıdır. Bu yüzden düzenli olarak her hafta ilgileri, merak duygularını arttıran, bilişsel beceri gelişimlerine destek veren çalışmalar sunan eğitim setiyle öğrencilerimize 1 saat aktif çalışmalar sunulmaktadır.

Proje çalışmaları her hafta 1 saat uygulanmakta ve yaratıcı ürünler oluşturulmaktadır. Zengin materyal olanağı ve çok boyutlu düşünme becerileriyle çocukların gelişim alanlarına destek olunmaktadır.

İngilizce eğitimi erken yaşta başlanılan bir eğitim programıdır ve İngilizce dersiyle haftalık programa son verilmektedir.

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

Giriş yapamıyorsanız lütfen (553) 002 78 18 nolu telefondan destek isteyiniz!